2416 TALMADGE DR

TITUSVILLE, Florida 32780 · Brevard County · Parcel 22 3509-80-2-1

$118 400
Assessed Value
$143 360
Market Value
Annual Tax
$88 400
Taxable Value
Ownership
OwnerBeto Regina
Mailing Address2416 Talmadge DR Titusville FL 32780
Property Details
Year Built1990
Living Area1 416 sq ft
Lot Size9 583 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Just (Market) Value$143 360
Assessed Value$118 400
Exemptions-$50 722
Taxable Value$88 400